ליעוץ ראשוני חינם השאירו את פרטיכם:
שם:
טל':
אימייל:
banner

 

 

חקירות פליליות

לצערנו אנחנו שומעים כל יום בחדשות על עבירות פליליות. אנחנו לא יכולים לדעת מתי עבירה כזאת תתבצע כלפינו,אבל אנחנו רוצים להיות בטוחים.

בעיקרון, חקירות פליליות הן תפקידה של משטרת ישראל,אבל לצערנו לפעמים קשה לה להיענות לכל המקרים,מה שמצריך שימוש במשרדי חקירות פרטיים.
 

 
 

המושג "עבירה פלילית" היא מושג רחב מאוד. היא כוללת בתוכה מגוון תחומים:
זיוף והונאה
חקירות פליליות שאמורות לחשוף עבירות הקשורות ברווח כספי. עבירות הונאה יכולות להתבצע על ידי דיווח כוזב של הכנסות ונכסים,גניבת זכויות יוצרים,שימוש לא חוקי בנכסים,סיוע בעזרת שוחד או מעילה,זיוף קבלות ופעילויות לא חוקיות שמצבעים בכירים במערכת הכספים במדינה.

אלימות בקרב בני נוער
שמתבצעת כתוצאה מצריכת סמים או אלכוהול בקרב בני נוער. אלימות בני נוער הפכה במהלך השנים לרווחת מאוד,ויש באפשרותנו לגלות סימנים מקדימים.

הונאות מחשב וריגול תעשייתי
ניסיונות של הוצאת מידע ממחשבים ורשתות בצורה לא חוקית על מנת לבצע ריגול תעשייתי,או להשיג מידע לטובת אינטרסים אישיים.

האזנות סתר
ציטוט בצורה לא חוקית למטרת ריגול

התעללות בילדים ובני נוער
במקומות כמו גני ילדים,בתי ספר או על ידי מטפלות.

אלימות במשפחה
אלימות של אחד ההורים כלפי ילידיהם,או כנגד ההורה השני.

עבירות על רקע מיני
כגון מעשי הטרדה מינית ואונס.

ישנם עוד המון דוגמאות של מקרים הנחשבים לעבירה פלילית,זה רק הקומץ המוכר יותר.עבירה פלילית היא בעצם כל מה שנוגד את זכויות האזרח המעוגנות בחוק,לא משנה מה גודל העבירה.  

למשטרת ישראל כיום יש המון עומס בתחום חקירות פליליות,והיא לעיתים אינה יכולה לתת את המענה הדרוש לכל מקרה של עבירה פלילית. ישנן עבירות פליליות שהמשטרה מגדירה כ"קטנות",ולעתים היא לא נמצאת בראש סדר העדיפויות של המשטרה. משרדי חקירות מסייעים בחקירה וגילוי של עבירות פליליות,וצבירת ראיות שיוכלו לשמש אתכם בהליך משפטי מאוחר יותר.

משרדי חקירות יכולים לסייע גם לעורכי דין המבקשים לצבור ראיות לטובת חקירה משפטית. משרד חקירות מעביר דוחות מפורטים לגבי העבירה המתבצעת,וכן צילומים היכולים לשמש כראייה. חשוב להזכיר-משרד החקירות אינו מחליף את תפקיד המשטרה בעניין של חקירות פליליות,אלא מסייעת למשטרה בקידום החקירה,שאותה לפעמים קשה לה לבצע.

חשוב לבדוק שלמשרד החקירות יש רישיון חקירות הניתן על ידי משרד המשפטים,ושמועסק בו חוקר פרטי מקצועי ביותר, ושהם מתמחים גם בתחום חקירות פליליות,חקירות פרטיות וכן חקירות פליליות  וכו'.