ליעוץ ראשוני חינם השאירו את פרטיכם:
שם:
טל':
אימייל:
banner

 

משרד חקירות

בשנים האחרונות,משטרת ישראל ורשויות הרווחה קורסות תחת הנטל של חקירות פליליות,כיוון שיש לא מעט מהן בשנים האחרונות. משרדי חקירות פרטיות יכולות לעזור לאזרחים שנתקלים בקושי בגילוי עבירות פליליות. 

 

מהם  משרדי חקירות פרטיות?
משרדים אלה מתמחים בחקירות פליליות ומסייעות ללקוחות אשר נתקלו בעבירה כלשהי. משרד חקירות פרטי חייב להחזיק ברישיון חקירות ממשרד המשפטים במדינת ישראל,ורוב משרדי החקירות חברים בלשכת החוקרים הפרטיים הישראלית.

משרד חקירות נפתח בדרך כלל על ידי חוקרים מנוסים ומקצועיים שעבדו בעבר בשירות המדינה. משרדי חקירות פועלים בצורה דיסקרטית וחשאית,כיוון שידוע שישנם חקירות הנחשבות לרגישות במיוחד. הקמת חברת חקירות פרטיות נובעת מהטענה שלכל אדם יש את הזכות לדעת מי הם האנשים שאיתם הוא מסתובב או חי.

לרוב,למשרדי חקירות יש אמצעים טכנולוגיים מתקדמים לצורך תיעוד,מעקב או צילום,אשר עשויים לשמש כראיות קבילות בתהליכים משפטיים. משרדי חקירות גם מסייעות לעורכי דין המבקשים לצבור ראיות לטובת הרשעה או הגנה של נאשם.

יש לציין שמשרדי חקירות אינן נועדו להחליף את תפקידם של משטרת ישראל ומשרדי הרווחה,אלא לסייע עד כמה שניתן בקידום החקירה. כיוון שלמשטרה יש המון חקירות ותיקים,היא לעתים לא עומדת בנטל,ואז האזרח נאלץ לגשת לחברה פרטית. למשטרה לעתים יש סדר עדיפויות מסוים,והוא לעתים נוטה לזנוח מקרים שנחשבים "פחות קריטיים".

 משרדי חקירות פרטיות מציעות מגוון רחב של שירותים.

חקירות כלכליות ובנקאיות
איתור לגבי אנשים שחייבים כספים ומציאת מסמכים המוכיחים את החוב. חקירות אלה כוללות מציאת תיקי הוצאה לפועל,מקורות הכנסה,איתור תיקים משפטיים וכלי רכב.  

חקירות פליליות
עבירות פליליות כוללות מגוון רחב של תחומים-התעללות בילדים ובני נוער,גניבה,שוד,זיוף מסמכים,האזנות סתר,התעללות בקשישים,אלימות במשפחה,עבירות הקשורות במין,עבירות בקרב בני נוער ועוד.

חקירות גירושין
חקירות שנועדו בעיקר לשם קביעת גודל המזונות. חקירות אלה מתבצעות בעזרת איסוף ותיעוד של אינפורמציה הנוגעת לנכסים,הכנסות והוצאות.

חקירות בנושאי בגידה
שירות מעקב אחרי אחד מבני הזוג החשוד בבגידה על ידי צילום ומעקב.

שירותים אלו מתבצעים על ידי מעקב בעזרת מצלמות וידיאו וסטילס,מעקב בכלי רכב ותצפיות ביום ובלילה. ישנם עוד כמה שירותים כמו-עדויות בבית משפט,גרפולוגיה,פענוחים ושימוש במאגרי מידע.משרדי חקירות,חוקר פרטי במשרד חקירות אשר מבצע חקירות פרטיות חוקרות בצורה פרטית כדי שלא להפריע לפעליות היום יומית.