ליעוץ ראשוני חינם השאירו את פרטיכם:
שם:
טל':
אימייל:
banner

 

זכויות יוצריםלמשרדנו ותק וניסיון של שנים רבות בעבודה בתחום זה.אנו פועלים עם מיטב משרדי עורכי הדין בארץ המתמחים בנושא זכויות יוצרים.

למשרד יכולת לאתר בכוחות עצמו זייפנים או מפיצים של סחורה מזויפת, זאת על-פי דרישות הלקוח.נציין שאנו מבצעים פעולות של איתור זייפנים גם ברשות הפלסטינאית ואף בחו"ל.

 


הגנה על זכויות היוצרים – דע את זכויותך!
שמירה על זכויות יוצרים וקניין רוחני הנה קריטית עבור כל יוצר בכל ענף או תחום – מוסיקאים ומלחינים, ממצאי פטנטים, יצרני תעשייה, ועוד. לכל אומן או יוצר יש את הזכות להגן על יצירתו, אך לצערנו, המצב בפועל אינו קביל לכך. היום ניתן למצוא אינספור זיופים של אלבומי מוסיקה, מותגים, בגדים ועוד. רבים מאיתנו לא יודעים, כאשר הם מגיעים לשווקים או מרכזי קניות – זיופי סחורות יש בשפע, וזהו דבר האסור בחוק. על כל יוצר או יצרן יש את הזכות הבסיסית להגן על יצירתו – ואנו כאן במשרד 
HOP חוקר פרטי, נשמח לסייע לכם בהשבת זכויותיכם.

בעלי עסק – זכרו: זיופים נמצאים כמעט בכל מקום, יכול להיות שלסחורה שלך יש זיוף. התעלמות מזיופים אינה פותרת את הבעיה אלא רק מחמירה אותה יותר. זיופי סחורות עלולים להתפשט לשווקים רבים, ואף לגרום לקריסה של העסק של – העסק בו נמכרת הסחורה המקורית!

HOP חוקר פרטי, מתגייסים בשביל להגן על זכויות היוצרים שלכם
אנו במשרד 
HOP חוקר פרטי, מבצעים חקירות זכויות יוצרים. צוות החוקרים של HOP חוקר פרטי, מבצע חקירות שטח, תצפיות ומעקבים לאיתור מקורות הזיוף – מוכרים או יצרנים הפועלים בזיוף סחורות בביתם, מקומות ייצור הזיופים, השווקים בהם נמכרים הזיופים ועוד. פעילות החקירה שלנו מתבצעת באופן אינטנסיבי על מנת לגלות את הזייפים, לעתים גם בשעות לא שגרתיות ובמקומות לא שגרתיים. אנו אוספים את הראיות לתיק החקירה, ופועלים בשיתוף פעולה של עו"ד מומחים בתחום זכויות היוצרים. חקירות לשמירה ולהגנה על זכויות היוצרים מתבצעות בצורה מקצועית ודיסקרטית, עם צוות חוקרים פרטיים אשר יבצעו לכם חקירות פרטיות . במידת הצורך, אנו מבצעים חקירות אלו גם בשטחי הרשות הפלסטינית ובחו"ל.

אם גם אתם נפגעתם ממכת זיופים, או חוששים להיפגע – אל תהיו שאננים, פנו לחוקר פרטי אשר ישמור על 
זכויות יוצרים שלכם. שמרו על זכויות העסק שלכם! צוות החוקרים ישמח להיפגש עמכם, השאירו את פרטיכם, ואנו נחזור אליכם בהקדם.